Pasja do fotografii.

W branży związanej z tematyką tej strony działamy dokładnie od października 2013 roku, czyli od momentu, gdy Street View Trusted pojawiło się na polskim rynku. Byliśmy jednymi z pierwszych w projekcie i dziś - jednymi z dłużej obecnych, realizując łącznie jak dotąd ponad 800 obiektów w Polsce i poza Polską (np. w Irlandii i na Litwie, m.in. w Wilnie).
Tym, co nas nieustannie napędza, jest pasja do filmu i fotografii. Potrafimy trwonić całe godziny na wertowanie wiedzy w dziedzinie filmu fabularnego, tworzenia scenariuszy, historii filmowych, czy przeglądając 100-letnie fotografie. Albo po prostu czekać z wypiekami na wschód słońca ukryci z dronem w trawie.
Obszar naszego działania to cała Polska. Jednak główną siedzibą naszej firmy jest Rzeszów i Podkarpacie.

"Pracuj, aby się stawać, nie aby zdobywać." - Elbert Hubbard

Nasz team

Krzysztof Kurek / kontakt@1616.pl / tel. +48 737 803 976 /// Stanisław Dec / stanislaw.dec@1616.pl / tel. +48 507 157 300 /// Paweł Jaworski / p.jaworski@virtualpro.pl / tel. +48 509 474 372 /// Łukasz Pompa / kontakt@virtualpro.pl / tel. +48 660 180 700

Profesjonalizm

Do każdego zadania podchodzimy starannie tak, by byśmy sami zawsze mogli się nim pochwalić.

Dokładność

Często działania związane z wizualną identyfikacją firmy są tylko elementem wielu składowych, które działają sprawnie tylko jeśli żadnej element nie szwankuje. Jest to szczególnie aktualne w usługach Google, gdzie wiele elementów współpracuje ze sobą i wszystkie staramy się poprawić tak, by firma jak najbardziej skorzystała.

Energia

Nie odwlekamy działań w nieskończoność. Odwrotnie - ekscytuje nas sama myśl działania, po prostu wiele z tych zadań to dokładnie nasza pasja.

Uczucie

Każdy jest dla nas bardzo ważny. Dlatego z pytaniami można przyjść zawsze, postaramy się pomóc, wyjaśnić czy po prostu zorganizujemy szkolenie dla kadry.

Przyjemność

Z reguły dziedziny, w których pracujemy, siłą rzeczy przynoszą masę przyjemności. Robimy to, co lubimy.

Zawodowo

Doświadczenie daje nam pewność, że to, co robimy, jest zrobione sumiennie.