Hotele

Realizacje Street View dla hoteli są świetnym narzędziem, pozwalającym zaprezentować poszczególne obszary obiektu dla osób często wspierają się internetem w podjęciu odpowiedniej decyzji. Dawniej Google wymagał, aby każdy z obszarów obiektu z kategorii hotelowych w mapach Google został sfotografowany podczas realizacji Google Street View. Obecnie Google pozostawia wiele swobody i pozwala ukazać tylko wybrane miejsca.

Najbardziej typowe obszary, które są objęte realizacją Street View Trusted to recepcja, wejście (front budynku), przykładowe pokoje i restauracja. W bardziej wyczerpującym wariancie mogą to być również sale konferencyjne, basen, SPA, inne obszary rekreacyjne, jeżeli występują w obiekcie. Wynika to wyłącznie z faktu, że widok każdego z tych obszarów może zadecydować o wyborze danego obiektu przez osobę, przeglądającą ofertę hotelową w internecie.

Warto również pokazać obiekt z panoramy z drona, co pozwala z jednej strony ukazać lokalizację ale też atrakcyjną strukturę i otoczenie całego obiektu.

 

Lemon Resort SPA

Primavera – Jastrzębia Góra

Poniższy film prezentuje przykładowe obiekty hotelowe zrealizowane w ramach projektu zdjęć sferycznych Google Street View.

W naszym artykule nt. badań dotyczących skuteczności panoram Google dla obiektów, przywołaliśmy studia przypadków dla restauracji. Artykuł znajduje się w tym miejscu.

Other portfolio

See our other portfolio

Uczelnie wyższe

Google Street View Trusted

Muzea

Google Street View Trusted

Polska z Nieba

Google Street View Trusted