Piszą o nas – PWSZ w Tarnowie

Jest nam miło, że na stronach tarnowskiej PWSZ pojawił się tekst o naszej sesji zdjęciowej na tej uczelni. Sama sesja rozciągnięta została na przestrzeni dość dużego obszaru kampusu, na której usytuowane zostało 5 dużych budynków uczelni. Główny budynek to obiekt historyczny z pięknym dziedzińcem, natomiast najnowszy z nich – Budynek F, przeznaczony dla studentów zainteresowanych medycyną – właśnie został oddany do użytku.

Cała sesja została rozbita na kilkadziesiąt obszarów, częściowo skomunikowanych między sobą. Można się przełączać pomiędzy nimi korzystając z widżetu windy (multiflora) dostępnego z prawej strony ekrany (a z lewej podczas korzystania z aktualnej wersji aplikacji Google Maps w smartfonach).

Tym, co w szczególny sposób wyróżnia sesję w PWSZ w Tarnowie to spacer w przestworzach, dostępny z poziomu multiflora w zakładce „LOT”. Jest to dość ciekawy i na razie rzadko spotykany w mapach Google sposób na ukazanie bardzo szerokiego ujęcia kompleksów budynków czy ich lokalizacji w tkance miasta. Widać stąd dokładnie nie tylko cały kampus uczelni, ale także panoramę miasta i roztaczające się na południe Pogórze Ciężkowickie.

    Leave Your Comment Here